Kim jesteśmy - RAW Studio / pracownia architektoniczna
14699
page-template-default,page,page-id-14699,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy zespołem indywidualistów, których cechą wspólną jest miłość do architektury, do zurbanizowanej przestrzeni, która nas otacza, do wnętrz w których mieszkamy, pracujemy i odpoczywamy.

 

Zbudowaliśmy fantastyczny zespół projektantów, zespół który poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem projektowym. Uzupełniamy się niemalże na każdym kroku w procesie inwestycyjnym, dzięki czemu okres projektowania to czysta przyjemność, a budowa przy naszym wsparciu przebiega sprawnie i bez komplikacji.

Na codzień projektujemy budynki  w ścisłej współpracy z inwestorem. Tylko taki sposób umożliwia pełne zrozumienie klienta i jego potrzeb.
Nasze wieloletnie doświadczenie w Polsce i za granicą ( Australia, Niemcy, Wielka Brytania ) dało nam sporą wiedzę, która pozwala nam projektować interesujące budynki, implementując ciekawe rozwiązania oraz trendy światowej architektury.

 

Koncentrujemy się głównie na budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, niewielkich budynkach usługowych oraz obiektach biurowych. Tak sprecyzowana specjalizacja pozwala nam jeszcze w lepszym stopniu rozumieć przestrzeń, którą projektujemy oraz koszty inwestycji, które są istotne dla każdego inwestora.

 

W wolnych czasie rozwijamy butik gotowych projektów budynków jednorodzinnych do 123m2, których prekursorem stał się dom w Opolu.

Jeżeli szukasz projektu niewielkiego domu, który będzie tani w budowie, odwiedź naszą wciąż budowaną stronę www.nanohouse.pl

 

Zapraszamy do jednego z naszych biur na inspirującą rozmowę o Twoich planach inwestycyjnych przy pysznej kawie.

Nasze główne obszary działalności to Wrocław i Opole wraz z przyległymi miastami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.